USŁUGI

Najlepsze zabiegi na ciało i twarz dostępne w naszym Salonie

Radiofrekwencja Mikroigłowa

Radiofrekwencja Mikroigłowa to zabieg, którego celem jest mocne ujędrnienie i odmłodzenie skóry. Wykorzystywana jest tutaj metoda, która polega na nakłuwaniu skóry (na odpowiedniej głębokości) specjalną głowicą wyposażoną w mikroigły, dzięki którym w głąb skóry dostarczana jest fala radiowa. Użycie wysokiej temperatury sprawia, że zawarte w skórze włókna kolagenowe obkurczają się. Ponadto pobudzając naturalne procesy odbudowy doprowadzamy do wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny. Z kolei mikronakłucia to proces podczas którego uszkadzamy tkanki mobilizując tym skórę do samonaprawy.

Fala Radiowa RF

Zabieg z wykorzystaniem fal radiowych to metoda na mocne ujędrnienie i odmłodzenie skóry. Proces polega na ogrzaniu tkanek, co powoduje kurczenie się włókien kolagenowych, dodatkowo stymuluje  produkcje kolagenu oraz elastyny w skórze właściwej. Wzrost temperatury podczas zabiegu sprawia, że układ limfatyczny oraz krwionośny zostaje pobudzony, a metabolizm w tkankach się zwiększa. Rezultatem tego jest napięta, ujędrniona skóra. Fale radiowe wykorzystuje się zarówno w obrębie twarzy jak i ciała.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to skuteczna metoda, która polega na podskórnym lub śródskórnym podaniu cennych substancji aktywnych za pomocą iniekcji. Dzięki głębokiemu wniknięciu w warstwy skórne, poprawiamy kondycję skóry. Sprawiamy, że staje się ona odżywiona, nawilżona, ujędrniona, a zmarszczki ulegają spłyceniu. Mezoterapie igłową wykorzystuje się również przy walce z wypadającymi włosami i łysieniem, a także stosuje się ją na udach, brzuchu czy pośladkach w celu zredukowania tkanki tłuszczowej wraz z cellulitem


Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg który ma na celu pobudzić i regenerować włókna kolagenowe i elastynę za sprawą  mechanicznej stymulacji. Wykorzystywana jest do tego specjalistyczna głowica z kilkunastoma mikroigłami, która nakłuwa skórę, dzięki czemu możemy wprowadzić w głąb skóry substancje czynne.  Po zabiegu skóra staje się ujędrniona, odmłodzona, a zmarszczki zostają spłycone

Mezoterapia nanoigłowa

Mezoterapia nanoigłowa jest to zabieg, który podobnie jak w mezoterapi mikroigłowej, za pomocą nanoigieł wprowadza do skóry substancje aktywne. Różni się to jednak tym, że nanoigła wnika jedynie na głębokość 0.1 mm. Nanotechnologia sprawia, że zabieg można wykonywać w tak newralgicznych  miejscach jak okolice oczu oraz mogą z niego korzystać osoby posiadające cienkie, płytko unaczynione skóry.

Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe to specjalne preparaty, za sprawą których dochodzi do zwiększenia produkcji kolagenu wraz z elastyną. Zabieg polega na iniekcji preparatu w skórę, który stymuluje ją do działań regeneracyjnych, czego wynikiem jest zagęszczona, ujędrniona i nawilżona skóra.


Nici PDO

Nici PDO to nici liftingujące, dzięki którym możemy ujędrnić, uelastycznić oraz zagęścić skórę. Zabiegi z wykorzystaniem nici PDO mogą być stosowane na podbródku, policzkach, okolicach oczu, szyi a także możemy je stosować na ustach w celu ich powiększenia.

Wolumetria twarzy

Wolumetria twarzy to zbieg, który wykonujemy aby poprawić owal twarzy. W tym celu wykorzystywany jest usieciowany kwas hialuronowy, który działa odbudowująco oraz liftingująco. Ta metoda jest całkowicie bezpieczna oraz praktycznie bezbolesna

Mezobotoks

Mezobotoks jest to zabieg, który łączy w sobie mezoterapie igłową wraz z botoksem. Jego celem jest odmłodzenie skóry oraz przywrócenie jej młodzieńczego blasku. Zabieg polega na płytkich mikronakłuciach skóry, podczas których podawana jest w małych dawkach toksyna botulinowa.


Oczyszczanie wodorowe

Zabieg oczyszczania wodorowego polega na na wprowadzaniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru, które oczyszczają komórki skóry. Dzięki nasyconemu strumieniowi wody, wodór przenika do głębszych warstw struktury skóry. Rezultatem tego jest neutralizacja wolnych rodników, co sprawia, że skóra staje się  odmłodzona, oczyszczona oraz głęboko nawilżona.

VITA-c

Innowacyjny zabieg pielęgnacyjny, który zapewnia skórze intensywne odświeżenie, rozświetlenie i odżywienie. Wszechstronne działanie zabiegu osiągamy dzięki rewolucyjnej metodzie wprowadzania aktywnej formy witaminy C. 

Nano In

Nowoczesna metoda oczyszczania każdego typu skóry, dzięki naturalnej formie rozpulchniania naskórka nie powoduje rozgrzania skóry, ani uszkodzenia przestrzeni międzykomórkowych. Zabieg polecany jest szczególnie dla osób z silnym łojotokiem, trądzikiem, po leczeniu dermatologicznym, dla osób z rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi, dla skór wrażliwych i alergicznych


Powiększanie i rewitalizacja ust

Powiększanie ust kwasem hialuronowym  to idealny sposób na wypełnienie, wymodelowanie,  poprawienie symetrii oraz nawilżenie ust. Do zabiegu wykorzystywane jest również znieczulenie, aby komfort całego procesu był jak największy. Efektem są piękne, pełne i nawilżone usta.

Mikroprądy Maxi Efekty

Zabiegi z wykorzystaniem mikroprądów polegają na biostymulacji skóry i mięśni, dzięki czemu wartości odżywcze wnikają w głąb skóry budząc ją do regeneracji, a mięśnie twarzy zostają ujędrnione i dotlenione. Delikatny impuls sprawia, że skóra staje się  odżywiona i pełna zdrowego blasku

.